Mirhiba cınım :)

5e0a1145

25 Kasım 2015 İki kişiye birden aşık olunur mu sorusuna evet yanıtını verdiğim gün

9 ay 9 gün boyunca normal doğuma hazırlanıp, pilatesler, nefes egzersizleri, seminerler, eğitimler derken son gün doktorumuzun  ”karınınızdaki arkadaş fazla büyümüş, ayıptır sölemesi 4 kg yu geçmiş! bundan sonrası normal doğumu zorlar” demesiyle son dakika sezeryanına dönen minik(!) bebemiz ”Nefes” hayatımıza hoş geldi!… 🙂

Doktor bey alcam demese, NST cihazlarında da anlaşılacağı üzre gelmeye hiiç niyeti yoktu. ”Kızlar erken gelir, erkekler 40 haftadan sonraya kalır” lafının tamamen çürümesine sebep olan Nefes hanım 07:17 de dünyaya gelirken doğuma giren babasının ilk sözleri;  ”AAA hayatım sen bunu normal doğumla çıkaramazmışsın zaten” olarak kayıtlara geçmiştir… 3 kg 950 grlık nefes hanım sezon indirimi gibi küsüratlarla ”4 kg doğdun senn!” lafından kaçmayı hedeflemiş, lakin bizim gözümüzde 4 kg luk bir tosun olarak tarihe adını yazdırmıştır… Anne dedigin BLW ye yatkın bir bebe olacağını bu tosunluğundan anlamalıydı.

( videoda bugune ait tüm detaylar yer almaktadır. 07:17 saniyesinde tosunumuzun ilk görüntüleri gözükürken, isteyenler arka fonda  benim bagırsaklarımı da görebilir.. :))

Reklamlar

Mirhiba cınım :)’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s